| andi07 a întrebat:

Ce faci cand ramai fara prieteni ca m-am certat ca toti de curand

Răspuns Câştigător
| heavenn a răspuns:

Incerci sa-ti faci altii noi sau sa-i impaci pe cei vechi.
Sfat: incearca sa vezi adevarata valoare a prieteniei si sa nu dai cu piciorul asa, dintr-o data, fiindca ai vazut ce se intamplawinking.

3 răspunsuri:
| AlexyLuvvU a răspuns:

Iti faci noi prieteni sau incerci sa te impaci cu cei vechi. Orice ai face, invata sa pretuiesti prietenia mai mult decat pana acum pentru ca e importanta.

| Ralucarrie a răspuns:

Iti spui ca lumea nu se termina si ca prietenii tai toti vor suferi si vor muri in chinuri ca au pierdut un prieten ca tinehappy...glmkiss
scz...sincer it sucks, poti doar spera ca veti gasi o cale de impacare sau sa incerci sa iti faci altii noi de care sa nu te atasezi prea tare ca s nu suferi dk va veti certa si ramai singur iarasibig grin
invata sa te descurci singur si sa nu mai contezi p altikiss
succeswinking

| lapeno a răspuns:

Fumeaza un joint...