| Alexaaaaa. a întrebat:

De ceva vreme am o stare foarte aiurea. Ma simt foarte singura fara prieteni, fara nimic (de curand m-am certat cu toate prietenele pentru. ca nu erau decat niste prefacute care se cred mari dive, mari frumuseti si care de nenumarate ori au incercat sa ma desparta de iubitul meu). Decat iubitul imi este alaturi si ma intelege. Ce sa fac sa scap de aceasta stare?

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

In primul rand ai facut foarte bine ca le-ai lasat in pace pe prefacute. Incearca sa privesti mai atent in jur, sa te bagi in seama cu mai multa lume, sa te apropii de persoanele care crezi ca merita. Si eu trec prin aceleasi probleme, dar nu e un capat de tara. Concentreaza-te pe alte lucruri care iti plac, gaseste-ti un hobby care sa iti ocupe timpul liber(tennis, arta fotografica, design, etc). da-ti timp ca sa uiti, distreaza-te cu iubitul tau, timpul le rezolva pe toate!

3 răspunsuri:
| roxxutzzz a răspuns:

Incearca sa te distrezi mai mult si sa iti faci prieteni noi

P. s fii atenta ce prieteni iti faci

| ~Ella.~ a răspuns:

Relaxeaza-te, fa ceva ce iti place si te simti bine.Sau fa-ti o prietena adevarata, in care sa ai incredere si invers, si vei vedea ca vei scapa de "depresie".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti niste analize, s-ar putea sa fii anemica, orice stare a omului are o cauza organica.