| StefyDenis a întrebat:

Cum ma pot integra intr-o clasa cu elevi noi (nu ca nu as fi dar, mai bine)?

4 răspunsuri:
| danieladana a răspuns:

Sa inteleg ca esti la liceu. nu?

| Eliut a răspuns:

Fi deschis, fa. te inteles, fa. ti prieteni din clasa de genul tau. Daca de exemplu tie iti place rockul, cauta. ti un prieten rocker, pentru ca veti avea aceleasi ganduri, si veti fi prieteni foarte repede. Apoi, eu m.am integrat foarte rapid ( nu. ti sugerez asta ) comentandu. le din prima ora la profesori. Cand striga sa taceti ii zici dar de ce sa tacem? Ce mai exact am facut? Si asa vin colegii la tine in pauza cu " ai fost tare ba, i.ai zis. o " si asa ii zici : " stai ba, cum te cheama... asa si asa " dar nu. ti sugerez faza cu comentatul happy Spor happy!

P. S. : NU. TI FIE RUSINE!happy

| StefyDenis explică:

Generala

| StefyDenis explică:

Mz mult cunosc multe persoane chiar m-am indrogostit teribul de o fata din 6-a care o cunosc de 2 ani dar nu prea am comunicat...