| Zuupass a întrebat:

Ce facultate imi sugerati? (am note de 10-7) plz help. fundahappy

Răspuns Câştigător
| Crisss22 a răspuns:

Conteaza ceea ce iti place tie sa faci. Degeaba iti insiram noi aici toate facultatile, avand in vedere ca noi nu stim ce iti place.

| Crisss22 a răspuns (pentru Crisss22):

Mersiiii din nouuu laughing)))!

| Zuupass explică (pentru Crisss22):

Zad happy da merci

| Crisss22 a răspuns (pentru Zuupass):

(:} Tine'o tot asa cu fundele.

| Zuupass explică (pentru Crisss22):

. e am intrebari care tu nici nu apariwinking

| Crisss22 a răspuns (pentru Zuupass):

Stiu sunt multe.

| Zuupass explică (pentru Crisss22):

Da esti buna la intrebari
happy

| Crisss22 a răspuns (pentru Zuupass):

Mersi big grin.

11 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Facultatea de Drept spiru haret sau una de management sau limbi straine, depinde ce iti place sa faci, de info/mate.

| Zuupass explică (pentru MytzaMytz):

`mersi da apropo mama vrea sa ma puna la facultatea de drept rolling on the floor)))))

| MytzaMytz a răspuns (pentru Zuupass):

Pai daca ai note bune si te concentrezi si iti place dreptul o sa fie bine dar sunt cam mari taxele daca nu esti la buget, deci.

| Zuupass explică (pentru MytzaMytz):

Da n-am chef de sa fiu imbracat in costum si pieptanat ca parul meu e rebel si is si emo happy