| andrey88 a întrebat:

Care fete sunt mai de treaba: blondele sau brunetele?

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Culoarea parului conteaza straight face?

| Raainbow a răspuns:

Bruneteleee la putereeeeeee~!

| NorbO a răspuns:

Din proprie experienta brunetelebig grin
Dar sincer nu prea are legatura culoarea parului, doar ni se pare ca are!

| ioanaandreeaji a răspuns:

Pai nu conteaza culoarea paruluilaughing depinde de persoanabig grin de ex. am doua colege blonde in clasa. si una e o tarfulitza si celalta ii super de treababig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune... nu conteaza culoarea atat timp cat stie sa comunice, tu chiar ai 23 de ani?laughing Pentru ca nu prea pare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Multumesc, chiar daca e un site in care pui orice intrebare, nu vezi ca s-a umplut de intrebari stupide? Nu am nimic cu el, numai ca ar trebui sa judeci putin inainte sa pui o intrebare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fim serioşi. Caracterul unei fete nu se reflectă în culoarea părului ei.Cu întrebarea asta, nu-ţi dau mai mult de 10 ani.

| misuu a răspuns:

Brunetele winking

| Multumesc a răspuns:

Hey Cristina 1.asta e un site in care pui orice intrebare vrei daca baiatu' avea curiozitatea asta nu ar trebui sa ai nimic cu el.2. daca eu imi pueam Multumesc33 insemna ca am 78 de ani? acum fi serioasa.Cat delagt de intrebare.de obicei brunetele.blondele chiar si cele vopsite vor sa para mai sexy. pentru. ghici.smug:*:* si chiar imi plac intrebarile tale.laughing:*