| Solix a întrebat:

Ce filme cu depresivi,pastile si depresie stiti? Recomandati-mi filme cu tineri depresivi,pastile antidepresive, depresie si chestii din astea va rog dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Donnie Darko
Misterious skin
The lovely bone(plângi)
Melancholia
American Beauty
Requiem for a dream
Schinder’s List

9 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Cata depresie in intrebarea asta...
Sry, dar eu ma uit doar la anime(si sunt destule cu ce cauti tu)da' n-o sa-ti placa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackRose03):

Ai vazut Welcome to NHK?

| asdf2kpower a răspuns (pentru BlackRose03):

Câtâ depresie în răspunsul ăsta.

| BlackRose03 a răspuns (pentru asdf2kpower):

Oh,iti multumesc pentru sinceritate, chiar nu era nevoie. laughing

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,depresia revine...
Nu, nu e despresia, ci gandurile sinucigase pe care mi le oferea fiecare clipa din acel anime.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackRose03):

Peste despresie se trece usor, cu fiecare moment de penibilitate din acel anime, dar si comedie neagrã, care da, oferã gânduri sinucigase.

| asdf2kpower a răspuns (pentru BlackRose03):

Nșt man cum de sunteți în depresie, eu am o viață mai nașpa ca voi cu siguranță și nu sunt depresiv, doar plictisit.

| Justme1997 a răspuns:

The writscutters
The suicide shop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa te ajute sa mai iesi din depresie si sa mai prinzi motivatia de a mai face ceva in viata incearca : The pursuit of happiness, unbroken, man of honor, the guardian parca