| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme dramatice si comedii imi recomandati? dau fundita la cele mai frumoase!

20 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Comedii : seriile scary movie si american pie sunt bestiale. dar si seriile singur acasa sunt mortale...

| St!L a răspuns:

The_end fata.....are...leucemietongue

| Gregory a răspuns:

Buna! Preferatele mele sunt cele de comedie precum:
- "Beethoven";
- "Singur acasa";
- "Doamna Doubtfire" (cel mai mult imi place acesta);
- "Sister Act";
- "101 Dalmatieni";
- "Magia Craciunului";
- "Acasa la Coana Mare";
- "Ingerii lui Charlie";
- "Azi 13, maine 30 de ani";
- "Blonda de la drept";
- "Ice age" (in special 3-ul: "Aparitia dinozaurilor");
- "Duplex";
- "Varul meu Vinny";
- "Shrek";
- "Domnul si doamna Smith";
- "Ratatouille";
- "Panica la Hotel Majestic";
- "Flubber";
- "Garfield 2";
- "Nu-i asa ca e grozava?";
- "Jumanji";
- "Un mos Craciun gainar";
- "Camerista";
- "Mambo Café";
- "Paulie";
- "Stuart Little";
Vizionare placuta happy

| Gregory a răspuns:

Salutare!
Pentru Andy: ma bucur ca avem gusturi comune happy

| XxXKevinXxX a răspuns:

Buna sunt stefan:intra draga aici si gasesti ce vrei u ie websaitul meu:www.oricefilm.com.da fundita

Răspuns utilizator avertizat
| ForeignO a răspuns:

Comedii ...hmm cel mai frumos a fost The Hot Chick si Scary Movie (1, 2, 3, 4)Dar drama, desi nu'mi place sa vizionez nu m-am putut abtine sa nu vad 'weekend cu mama'' Este foarte frumos!

| Andromedda a răspuns:

Eu am vazut recent un film Vagabondul milionar.Este unul dintre cele mai frumoase filme pe care le-am vazut. Evorba despre un baiat care ajunge la emisiunea Vrei sa fi miliardar.Si la fiecare intrebare el is amintea din copilaria lui pierduta.Mai multe nu zic. A castigat ceve premiu.big grin

| mikey a răspuns:

Comedii:Mine, Ours, Yours
-Garcea
-Soacra mea o o scorpie
-Love Don’t Cost a Thing
-The Breakfast Club
-Rebelde este o telenovela nu un fim insa este mai mult comedie...

dramatice nu stiu si nici nu ma uit ...nu imi plac

| mrproffesor a răspuns:

Titanic=dramatic si comedie a night in the museum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, cele mai bune filme din punctul meu de vedere sunt EuroTrip(comedie ) este vorba de niste adolescenti care pleaca in europa, se ratacesc puncte puncte te las sa l descoperi laughing
si mai este si "O dragoste de neuitat" love struck cel mai fumos film de dragoste pe care l-am vazut... este vorba despre un baiat popular si o fata retrasa cuminte... fata unui preot, se descopera si cand le este viata mai frumoasa, baiatul afla ca fata... termin aici pentru ca vreau sa te las in suspans laughing privestele sunt cele mai frumoase love struck

Mult succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Comedii: Don t be menace to south central while drinking your juice in the hood,
lttleman,
norbit,
senseless,
son of the pink panther

drama nu e genul meu. ast. fundita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marius te bat fratioare! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Comedii ar mai fi "будь моим парнем на 5 минут"
iar drame "if only"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii face dorintele.bla bla bla si gta:X... uite`te la ~cruel intentions 1`~ este supercryingcrying este vechi dar este ff bun, sau If only, a walck to remember etc:X:X byee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Comedii as recomanda How to lose a guy in 10 days, Wedding planner, The back-up plan, The proposal, Just Married. iar drame:The notebook, The reader, If only, Awake, Message in a bottle, Seven pounds, Chloe...si poate ar mai fi dar nu imi amintesc happy (vizionare placuta)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dramatice:The Notebook, The last song, Dear John...chiar impresionante

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The last song cel mai dramatic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bun film care se include la categoria drama este BLOWbig grin

| Tzutzy_4319 a răspuns:

Mmmmmmda... Doctor-eu stie:''pantera roz ''filmul si un serial care s-a terminat din pacate'' prieteni''

nu uita de popcorn