| Dumitritsa a întrebat:

Ce idei de cadouri pentru Anul Nou aveti? Pentru iubitii vostri fetelor.)

Ce as putea sa ii cumpar iubitului meu? sau ce as putea sa ii confectionez de mina?

Suntem de 5 luni impreuna si as vrea ceva mai special.
Numai nu sa ma culc cu el sau ceva de acest gen ))

5 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

-O rama foto in care pui o poza cu voi doi.
-o bratara cu numele vostru pe ea
- Un ceas (care ii v-a aduce mereu aminte de tine)
-O cana cu poza voastra

| Hieer a răspuns:

O esarfa, o pereche de manusi, o caciula(ca tot a venit iarnalaughing, un ceas, o ''brosa'' cu initiala numelui tau (sa o aiba el la lantlaughingSper ca te.am ajutat>

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Daca ii faci de Craciun un cadou..nu cred ca mai trebuie si de Anul Nou.

Răspuns utilizator avertizat
| AndutzzaAnduu a răspuns (pentru Dumitritsa):

Pai ii poti cumpara.iar cand va vedeti ii spui ca-i un cadou intarziat big grin