| NickPop a întrebat:

Ce imi pot dorii de craciun avand in vedere ca am 12 ani?
PS : tableta am
: laptop am
: smartphone am
: sistem audio am
: playstation am
ACORD FUNDITA! happy

Răspuns Câştigător
| Cloudyday a răspuns:

Tu ar trebui sa stii cel mai bine ce iti doresti. Dar totusi... poate ti-ar placea niste casti?

14 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Craciunul insemna sa daruesti, nu doar sa primesti!
Stange cativa prieteni, colegi adunati cateva jucarii ca care voi nu va mai jucati. Daca aveti ceva banuti cumparati niste dulciuri, poate si fructe si mergeti la casa de copii.Sau poate stii niste copii sarmani care ii poti bucura!
Te asigur ca atunci cand vei vedea bucuria din ochii acelor copii va fi cel mai frumos cadou!

| frostxtq a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Frumos raspuns! happy

| cristimihailov a răspuns:

Cere niste minte.

| Neo12 a răspuns:

Sănătate ţi-ai putea dori.

| dianainsta01 a răspuns:

Eu zic ca nu meriti nici macar o soseta.

| trixiiie a răspuns:

O viață socială. Un creier pe care să-l folosești.
Un an de sărăcie, ca să înțelegi și să prețuiești ceea ce alții nu au.

Alor tăi ce le iei?

| GYGYLATINO a răspuns:

iti lipseste doar un singur lucru o masina si o ingrijeste pana la 18 ani daca nu roaga ti parinti sa-te inscrie la o scoala de dans privata

| NickPop explică:

Trixiiie stai linistita ca am si viata sociala si creier! Si alor mei le-am facut cadou 2 de zece in teze! sad

| NickPop explică:

Nui vina mea ca sunt rasfatat!

| NickPop explică:

Frostxtq buna idee multumesc!

| NickPop explică:

Cristimihailov. serios? Ma faci sa rad!

| NickPop explică:

Dianainsta01 stai draga linistita nu o sa primesc sosete

| NickPop explică:

Dorneanu adina mihaela. Din pacate am si apart foto. Dar buna idee si-asa trebuie schimbat cateodata! happy

| michelladin a răspuns:

Un aparat foto happy