| ake007 a întrebat:

Ce inseamna "apel in curs de deviere"? Am incercat sa sun pe cineva din reteaua cosmote si imi tot apare acest mesaj.Ma gandesc ca e deviat apelul dar... sper sa nu fie asta.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Atunci cand suni pe cineva si nu iti raspunde se deviaza apelul spre altcineva daca are activata aceasta optiune.

4 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Era angajat intr o alta convorbire iar apelul a fost deviat!

| chelutzul a răspuns:

Banuiesc ca sia bagat setarea din telefon sati devieze apelul catre alt numar

| zamira a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de cateva ori asta.Si prietenilor mei de asemenea.Chestia ciudata e ca cunosc un tip caruia, daca ii suna telefonul si respinge, apelul se deviaza la alt tip.cu un nr total diferit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mah e super tare laughing))