| Punky_8979 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un baiat te saruta cu ochii deschisi?puppy dog eyes Fundita la cel mai ok raspuns:*.

Răspuns Câştigător
| Dayaniss a răspuns:

Din cate stiu eu... se gandeste la alta... nu am intalnit astfel de baietihee hee. totusi e mai romantic sa saruti cu ochii inchisi. si se pare mai Ok.
sper ca te-am lamurit. fundita? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Punky_8979 explică:

Nu sunt pitipoanca, ca sa stii, nici blonda dupa cum se vede in poza!winking

| Robi_3511 a răspuns:

E orb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu te ocupi numa' de baieti?
Caz clar de pitipoanca.

...hai ma glumeam!happywinkingtongue
Pai nu trebuie sa insemne ceva special.Pur si simplu.Conteaza asa tare cum isi tinea ochii?
O_OU_U
Te ♥ oricum, nu?