| kyttynutza a întrebat:

Ce inseamna atunci cand visezi pe cineva? O persoana de sex opus.

Răspuns Câştigător
| jelly a răspuns:

In general sa fii atenta ce stare ai avut tu in acel vis, erai fericita sau suparata referitor la persoana...visele pot fii mesaje reale dar mai sunt si entitati care ne apar doar ca sa ne chinuie, de asta e important ce ai simtit. Visele mai sunt si intalniri astrale, asta se intampla atunci cand te gandesti intens la cineva, sau acea persoana la tine.acum depinde si ce ai visat?! happy

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu inseamna nimic happy
Sunt doar vise big grin

| rozalia25 a răspuns:

Fiind vorba de un baiat, inseamna ca simti nevoia de a fi protejata si iubita. Ce anume te framanta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ai visat o persoana de sex opus, nimic altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
A visa pe cineva, ceva, nu conteaza ce, e ceva normal. Nu inseamna ca simti ceva pentru el ( neaparat ). Pur si simplu l'ai visat. Atata tot... nimic altceva.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata treba este ca trebuie sa va vedeti. tu si acea persoana. exista o atractie intre voi sau mai mult u simti ceva ce si el poate simtii. treci pe treaba si intalniti_va. pup kery

| kyttynutza explică:

Pai in acel vis eram fericita cu acea pers