| bianca37 a întrebat:

Ce inseamna cand doua persoane au cam acelasi vis in aceeasi seara?
Am visat eu cu iubitul meu si am visat amandoi APROAPE la fellaughing)

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

1.Nu inseamna nimic.

2. Dacă tu și prietenul împărțiți un vis, înseamnă o apropiere emoțională. „Voi doi operați literalmente pe aceeași lungime de undă și, în esență, vă bântuiți subconștientul celuilalt. „Sunteți conectați prin mai mult decât prin experiențe comune și mecanisme similare de adaptare.'' - https://www.dreams.co.uk/sleep-matters-club/what-are-shared-dreams-2

| AdioTPU a răspuns:

Telepatie.

| Fonk a răspuns:

Daca ati visat ca va f...ți,
bineinteles ca se intampla sa se nimereasca acelasi vis (dar sansele sunt de 1%).