| AnOnImUl321123 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata nu iti raspunde la mesaje, dar nu iti da seen (ca sa zici ca ba mi-a vazut mesajul si nu imi raspunde). Pur si simplu ii scriu, nu imi raspunde dar nici nu imi apare ca a vazut ce i-am scris. Va rog sa imi dati niste sugestii de cam ce as putea sa ii spun ca sa vorbim din nou? Am mai vorbit cu ea, totul ok pana acuma. Ceva sugestii? Sugestii (ce sa ii spun ca sa vorbim din nou).

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Probabil te ignora atat de tare incat nici nu-ti mai deschide mesajele. Te-o fi vazut la automatul de cafea, cu bancnota legata cu ata sad

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sun-o.

| RainmakerX a răspuns:

Hello.

Asa fac si eu cand nu am chef de vorba...
Fata a dat click pe "mesaje" dar a citit doar inceputul mesajului *nu l-a deschis* De obicei este de ajuns cat sa-ti faci o impresie despre mesaj si nici nu apare "seen".

Vorbeste cu ea in persoana sau sun-o... alta sansa nu ai.

Sau... ii poti da mai multe mesaje pana raspunde *totusi, s-ar putea sa te ignore si mai mult*

Succes!

Ps: Spune ca iti pare rau pentru orice ai fi spus tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă a ajuns la stadiul în care nici nu se mai obosește să citească mesajul, doar da click pe marchează ca citite, îți recomand să nu te mai stresezi degeaba. Nu ai nevoie de sfaturi de la alții ca să ai o discuție, dacă simplul fapt ca ești tu însuți nu o impresionează, renunță.

| Adviceforeveryone a răspuns:

Hello!
Nu poti sti niciodata ce e in mintea unei fete laughing. Ar fi 2 variante. 1. Ori chiar nu ti-a vazut mesajul si de aceea nu raspunde. 2. Poate a vazut mesajul dar nu a dat seen si nu raspunde pentru ca ori nu stie ce sa iti scrie inapoi, ori nu mai vrea sa vorbeasca cu tine.
Sfatul meu e sa o lasi putin in pace si apoi sa incerci sa te mai bagi in seama cu ea (peste cateva zile sau saptamani). Daca nici atunci nu raspunde, nu cred ca mai are rost sa vorbesti cu ea deoarece e un semn clar ca nu vrea sa te mai bage in seama.