| paduretu8 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata nu iti da seen, dar raspunde greu prin mesaje desi e conectata pe whats app? PS: am cunoscut fata respectiva recent si la inceput raspunde repede la mesaje, dupa care ne-am vazut de 2 ori si se intampla asta. Niste sugestii?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă s-a-ntâmplat, doar după ce v-ați întâlnit, înseamnă că a avut alte așteptări. Poate, a acceptat a doua întâlnire cu tine, tocmai pentru a fi sigură că ia decizia corectă. Ori, din bunul simț, să nu te refuze prea dur.
Acum, depinde de om. Unii preferă să spună adevărul în mod deschis, alții îl transmit cu subînțeles.
Iar, pe whatsapp, îți poate citi mesajele, fără ca tu să știi, în funcție de setările făcute. Comunicați verbal, nu prin mesaje.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

E plictisita de tine, nu mai e atrasa cum a fost la inceput.