| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti daruieste un mar?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Numic,probabil nu a avut ce face cu el si ti la daruit tie, posibil sa aiba o anumita fata de tine

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,probabil tu ai fi vrut sa vezi un raspuns de genul"Atunci cand un baiat iti daruieste un mar inseamna ca te place",insa nu este acesta adevarul. Faptul ca ai primit un mar de la un baiat poate semnifica o simpatie pe care el o manifesta fata de tine,faptul ca tine la tine,ca te doreste aproape de el precum cea mai buna prietena,ori te apreciaza pentru personalitate,atitudine,dar nu neaparat ca te place. Oricum,asta nu este un motiv de ingrijorare,de la prietenie pana la dragoste este doar un pas iar gestul lui de a-ti darui un mar a fost foarte frumos. Daca ai sentimente pentru el sau simti o oarecare simpatie, ar trebui sa petreceti cat mai mult timp impreuna, sa aflati cat mai multe lucruri unul despre celalalt iar, ce va fi in viitor, doar timpul o sa decida. Sper ca te-am ajutat!happy

| Dizzyz a răspuns:

Atunci cand un baiat iti daruieste un mar trebuie sa musti din el...

| RockNbeer a răspuns:

Ii clar, o sa te ceara de nevasta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca e un prieten
"bun". Dar e prima data cand ti-a dat cineva ceva anume?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Înseamnă că n-are ce să facă cu acel măr sau nu mai poate să-l mănânce.

| Carmen100 a răspuns:

Crede ca ti'e foame LOLlaughing Nu e neaparat ca ii place de tine. Poate nu il mai vroia si tu ai fost prima persoana care i'a iesit in cale

| Madayna a răspuns:

Inseamna ca e darnic big grin.

| 夢想家兩次 a răspuns:

Ca te place si vrea sa te impresioneze. Vrea sa-l placi si tu. Sper ca te-am ajutat. funda?

| AndraAlee16 a răspuns:

Nu interpreta gresit. Poate e doar generos sau poate te place. fii sigura inainte sa faci presupuneri