| botosel a întrebat:

Ce inseamna cu adevarat fericirea? Si cum se ajunge la ea?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Inseamna sa fii undeva la granita dintre multumit si implinit.Inseamna sa le vinzi tuturor iluzia fericirii si mai grav, tiehappy
Pentru ca trezirea din vis e dura. N-ai cum sa ajungi la fericire. E undeva prea suswinking

6 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Fericirea nu exista e doar o iluzie care nu dureaza mult straight face...

| bluepuff a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva. Cel putin nu am avut parte niciodata ca sa iti pot raspunde. Totusi iti urez sa simti acest sentiment unic, ce devine din ce in ce mai rar. Atunci o sa imi poti spune tu, mie sau...noua. : )

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Fericirea este ca o minge de fotbal: alergam dupa ea, iar cand ajungem la ea ii dam cu piciorul. Urat, dar asa e!

| Cosman a răspuns:

Daca vrei un raspuns competent viziteaza:
www.tineri-fericiti.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare definește fericirea asa cum o simte. Nu poți sa ajungi la ea trebuie sa o aștepți dacă vrea vine singura și vine atunci când este mai puțin așteptată.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii faci pe cei dragi fericiti, si ii vezi ca zambesc, iti zic ca vei fi si tu foarte fericita.