| ManolacheIuliana2005 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat se tot uita la mine?(si eu ma uit la el si imi place de el laughing ) Nu suntem in aceeasi clasa si ne vedem doar in pauze, la varsta e cu un an mai mare, dar la clasa e cu 2 ani, nu stiu daca sa mai imi fac sperante sau sa incep să-l ignor. Oricum l-am vazut acum o sapt sau doua in pauza cu o fata care l-a pupat pe obraz, nu stiu ce sa cred.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Zambeste-i si vezi daca zambesste inapoi, poate se uita ca si tu te uiti la el laughing)))

| SkyPilot a răspuns:

Poti incerca sa ii si zambesti, sa mergi mai incet si sa ii dai posibilitatea sa te salute si sa intre in vorba. Nu-l ignora, da-i mai multe sanse. Baietii sunt cam fraieri.
Pupatul acela pe obraz nu inseamna nimic. Unele fete te pupa cand le faci un serviciu.

| Treaem24 a răspuns:

Pentru inceput incerca sa vb cu el

| haidranoid a răspuns:

Pai oferaii o sansa si comunica putin cu el si vei vedea apoi rezulttul