| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si sunt in clasa a 6-a!(sunt fata)

Imi place foarte mult de un baiat din clasa a 8-a, si tot timpul ne intalnim(intamplator) in pauze, si tot timpul cand il salut ma pierd si zambesc si el zambeste le mine si eu ma simt in al 9-lea cer.Imi place foarte mult de el dar nu stiu cum sa ii zis,imi este teama ca nu ii place de mine!

De fiecare data cand ma vede pe hol,se uita la mine,zambeste, si ori ma straange de o mana, ori ma mangeie pe obraz ori imi pune mana pe par! Intr-o zi ne-am intalnit (din nou intamplator) afara in fata scoalii...iar cand m-a vazut m-a pupat pe obraz! si intr-alta zi s-a mai intamplat o data!

Imi zice cineva si mie ce pot face? Cel mai bun raspuns FUNDAAlove struck:Xlove struck:X!:*Ps:s

Răspuns Câştigător
| roxystomp a răspuns:

Este evident ca te place! Daca nu ai curajul sa i-o spui verde in fata atunci incearca sa dai de inteles prin apropouri. De exemplu din vorba in vorba poti sa faci astfel incat sa-l intrebi daca are prietena(chiar daca tu stii sau nu) si sa incepeti diverse discutii pe subiectul asta. Mult noroc!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baiatul te place, tu il placi asa ca vorbeste cu el si cine stie. poate va cuplati

| Shar0nSpitz a răspuns (pentru mona):

Multumesc!:*

| daηă a răspuns:

Ia-ți inima-n dinți și spune-iwinking.
Știi cum se spune : Încercarea moarte n-are. Și știi deja că te place.

| EmanuelaZ a răspuns:

Ce probleme au "copiii" de clasa a VI a. Doamne fereste fato, mama ta stie ce are la usa?! Hai poate te vedem la televizor fiind una din cele care devin mame la 13 ani...dar poate ca va meritati soarta!

| Shar0nSpitz a răspuns (pentru EmanuelaZ):

Eu nu vad o problema sa simpatizezi pur si simplu pe cineva? Poate tu esti una din acele fete care nu ai iubit niciodata!

| Adeniy a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el. Daca nu incerci nu vei stii niciodata.Haide,curaj.Dar comportate normal.Si sa nu vada ca esti innebunita dupa el.Lasa-l sa vada doar ca il simpatizezi.

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Totusi se vede ca sunt motive evidente spune-i

| July739 a răspuns:

Nu e tragedie daca esti in clasa a 6 a si el a 8 a, eu sunt in clasa a 7 a si imi place de unu de a 12 awinking. Pai, poti vorbi cu el pe facebook sau pe mess si il intrebi daca vrea sa mearga cu tine pe la mall la un suculet, si il intrebi daca vrea sa fie cu tine. Fundapuppy dog eyes?

| Shar0nSpitz a răspuns (pentru July739):

Multumesc mult! Mai astept si alte raspunsuri!:*:*

| Shar0nSpitz a răspuns (pentru July739):

Multumesc pentru raspuna! Mai astept si altele