| sorina18 a întrebat:

Ce inseamna friendzone? ca mi-a spus un prieten ca fostul meu prieten m-a bagat la frienzone si nu stiu ce inseamnastraight face

7 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Zona de prietenie

P.S> Cred

| LicuriciPlici a răspuns:

Probabil ca te-a bagat la grupul prieteni, probabil erai in alt grup si acum te-a mutatthinking

| sorina18 explică:

Friendzone*

| Cupiluuu a răspuns:

Friendzone înseamnă când iţi place de un băiat / fată şi el / ea te consideră doar un prieten, şi nu ar vrea să strice prietenia cu o relaţiewinking E naşpa rău laughing) Li se întâmplă mai mult baieţilorhee hee

| davidiosif a răspuns:

Te-a bagat la friendzone....adica nu vrea sa mai fiti nimic in afara de prieteni deci se limiteaza doar la prietenie.

| ș53fan a răspuns (pentru davidiosif):

Dar asta înseamnă că în trecut băiatul/o fată a plăcut pe respectivul/a?

| Parnescu_Ştefănuț_1999 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat acum