| APOSTOLVIVIANA a întrebat:

Funda! Am vorbit cu fostul prieten de care sunt despartita de 4-5 luni.Am vorbit putin despre familii.Simteam nevoia sa vorbesc cu el. El a spus ca ma ajuta cu numarul de telefon al tatalui meu de care nu mai stiu nimic pentru ca cunoaste pe cineva din sat cu el.Cand i-am spus sa ne vedem el mi-a raspuns : nu stiu, mai vedem. Ce inseamna?

4 răspunsuri:
| danielacs a răspuns:

Poate el a inteles ca tu vrei sa va impacati si sa incepeti din nou o relatie impreuna si de aceea a raspuns asawinking. Sigur a inteles gresit ceea ce ai vrut sa zici tu, dar daca o sa il suni si o sa ii explici mai bine de ce vrei sa va vedeti nu cred ca o sa iti mai raspunda asa! happy

| dragutza_1869 a răspuns:

Nu e pierdut totul. el nu vrea sa-ti raspunda direct:bine, ne vedem: te pune pe ginduri, te incearca.mai poate fi ceva intre voihappy succese!

| annaanne3 a răspuns:

Probabil nu dorea sa para foarte disperat deoarece este prima conversatie dupa 4-5 luni de tacere. Eu spun sa mai astepti putin apoi dupa cateva zile mai adreseaza-i intrebarea inca odata pentru a vedea schimbarea. Fundita?:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a refuzat intr-un mod politicos.e doar parerea mea; nici n-a vrut sa fie "rau" si sa-ti spuna direct ca nu vrea sa se mai intalneasca cu tine.i-ar fi parut rau sa te supere.normal ca nu cunoastem noi toata povestea asa ca raspunsurile sunt pe masura.incearca sa cunosti si tu pe cineva in orasul ala in care esti acum; nu?