| dawniix16 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi iubirea adevarata? Cea mai buna funda.

Răspuns Câştigător
| Anielad a răspuns:

Nu stiu cum este iubirea adevarata, deoarece nu am avut nici o data parte de iubire adevarata de o persoana care sa ma iubesca la fel de mult cum il iubesc eu! Dar poti sa-ti spun pentru mine ce este o iubire adevarata....Eu cred ca cea mai mare fericire ar fi ca persoana pe care o iubesc sa ma iubeasca la fel! Sa o am aluturi si sa aiba grija de mine! Sa ma ocroteasca ca un tata si sa ma iubeasca ca o mama sa ne ciondanim ca fratii. Iubirea adevarata este cel mai frumos lucru din lumea intreaga poti sa fii cit de bogat sau cit de sarac dragostea este mai presus de toate. Iubirea adevarata este cind fata/baiatul pe care il iubesti enorm este mereu linga tine si face orice pentru a sti ca esti fericita. Este persoana care ar renunta la el pentru mine! Nu stiu daca exista iubire adevarata, deaorece eu nu am avut parte de asa ceva, doar de dureri sufletesti! Dar doresc la fiecare persoana o iubire cit mai adevarata/Funda:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea adevarata pentru mine este atunci cand ti la cineva mai mult decat ti la tine, atunci cand pui pe cineva mai presus de propia persoana.