| chinezu_8455 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi scoala?

Răspuns Câştigător
| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Ceva distractiv, dar care nu foloseste la nimic deoarece de exemplu profesoara noasta a invatat mult la viata ei si acum a ajuns sa aiba intre 5-8, 9 milioane cu tot cu invatatu ei...

In Italia poti lua o mie de euro doar cu 4 clase deci...

4 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Inchisoare

Răspuns utilizator avertizat
| Mist a răspuns:

Scoala=Penitenciar de 6 ore pe zi rolling on the floor
E destu lde importanta scoala, mai laes ca inveti ceva nou in fiecare zi si poate acum nu iti dai seama dar sa zicem ca te afli la o masa cu prietenii ei aduc vorba de un subiect care necesita cunostinte de IT sau Istorie sau mai stiu eu ce si tu nu ai ce zice pentru ca... big grin sper ca te-am ajutat bafta

| Mariuca_9353 a răspuns:

Depinde la ce te referi scoala=6 ore de agonie continua sau 6 ore de distarctie pe seama profesorilor(astia de la mine din clasa le arunca cu smantana in caprolling on the floor ee tare)