| VibeTrix a întrebat:

Ce inseamna scoala pentru voi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indobitocire si indoctrinare din toate punctele de vedere, din pacate avem profesori care sa ne spuna ca n-o sa avem niciun viitor, inloc sa ne-nteleaga pasiunile, ce facultate au terminat sa-mi stabileasca mie traseul cu virtutile lor de mahala? Cand eu vreau sa devin un scriitor, ei in continuare imi baga in cap materii inutile, chimie, fizica fara pic de practica, cum vrei sa ti se para fascinant niste litere si cifre aruncate la misto pe-o tabla neagra care cica-ti descriu "substane", fara sa vezi de fapt, nici macar nu-ti poti imagina. Oricum va veni vremea cand ii vom lua peste picior.

| VibeTrix explică (pentru anonim_4396):

Am aceeasi idee ca si a tawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru VibeTrix):

Ma bucur, gandim curat cu o minte intoxicata. big grin

5 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

O clădire care nu e acasă. :c

| NoFeelings a răspuns:

Păi sincer pentru mine nu e coșmar sau nu stiu ce. Îmi place, chiar îmi place.
Spuneți că sunt tocilara sau așa, e ok laughing
E poarta spre visul meu școală, asta e

| AlexBrooK00 a răspuns:

Îndoctrinați, Comuniști și Manipulare in majoritatea cazurilor.