| Xanna a întrebat:

Ce inseamna sa ai ca si baiat personalitate puternica?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa nu fumezi, sa nu bei, sa nu te droghezi, sa stii sa iti sustii opinile, sa nu ai replici rasuflate de agatat, sa ai maniere whistling

April
| April a răspuns:

Sa-ti spuna mama, cand abia ai implinit 18 ani, si in ajunul unei plecari :
-Cred ca ar trebui sa fac un efort sa merg cu tine la Londra; am auzit ca Heathrow e un aeroport imens.
-Nu-i nevoie; ma descurc singur.
Si chiar sa o faci, fara nicio emotie, fiindca ti se pare ca lumea e mai mica decat visele tale; care ajung pe Saturn!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ce vrei de la viata`! sa ai niste criterii foarte bine definite in ceea ce priveste persoanele din viata ta!happy
Sper ca` te-am ajutat.