| Tofii a întrebat:

Ce inseamna scoala pentru tine?

Răspuns Câştigător
| Adriana_8922 a răspuns:

Pai.in loc unde imi fac multi prieteni,un loc in care invat mult chestii interesante, un loc in care ma distrez:X, un loc in care mi-am facut cele mai bun prietene :X

Pana la urma scoala e un loc bunwinking!

8 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Un loc in care te duci, platesti si nu crezi

| AndreiZz a răspuns:

Un loc bun de caterinca, atata tot restul e inchisoare sunt satul de profesori increzuti, care cred ca le stiu pe toate si care vor sa ma faca ca sa recunosc ca viata'i grozava, n-am de ce sa plec de aici...oh go on

| iJustWannaDance a răspuns:

Un loc in care merg ca sa nu ma plictisesc acasa...o sursa anti-plictiseala + un loc in care imi fac ceva prieteni + un loc in care invat multe chestii.

| Maria250397 a răspuns:

Un chin fara de care nu poti ajunge nimic(de care depinzi si care se dovedeste a fi folositor) big grin.Nu-mi place scoala straight face. deloc! Dar invat pentru ca ...Trebuie,nu? laughing

| LenaCresida a răspuns:

Nimic sad

| eprubetă a răspuns:

Scoala pentru mine este un loc unde te duci: sa fumezi, sa te combini, sa faci misto de profesori, si mai rar sa faci copii laughing) putssini` copii se mai duc la scoala sa invete :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma plictisesc la scoala nu fac nimic acolo atmosfera e naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viitor happy