| LarisaTH a întrebat:

Ce inseamna viata pentru voi? In ce culori o vedeti? Va-ti gandit vreodata la ceva necugetat? Credeti ca iubirea inceamna sa fi gata sa-ti dai viata pentru cel pe care il/o iubiti? uitati-va la videoclipul acesta si spuneti-mi ce credeti http://www.youtube.com/watch?v=NTwYdiuQa34? nu incercati sa spuneti ca TH e o trupa emo sau cv de genul, si nu va dati cu parerea daca nu stiti deloc engleza si nu intelegeti despre ce e vorba in videoclip.

Răspuns Câştigător
| Meow15 a răspuns:

Viataa e pff foarte nedreapta cu mine. O vad alb-negru. Daca exista iubire adevarata as face orice pentru persoana iubita.
Faina melodia! sad

| LarisaTH explică (pentru Meow15):

Da-mi id tau daca vrei happy

1 răspuns: