| RoooneyThePuf a întrebat:

Ce job de vara as putea sa am daca am numai 13 ani si jum? Nu vreau sa castig o avere dar totusi sa fie macar ceva. As vrea sa ma fac reprezentata avon, sau sa impart mostre avon? VOi ce ziceti? Mai aveti si alte sugestii interesante? funda:d

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine reprezentant Metropolitan, se castiga mai bine love struck.

| deniedaccess a răspuns:

Nu prea castigi cine stie ce...mai bine t pui ospatar sau la mare sau la o gradina de vara?