| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Ce lucruri amuzante fac profesorii vostri in timpul orelor?

Răspuns Câştigător
| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

...Doamna de mate[fizica] are un glas si vb nu stiu c`i sasaita, raraita[ambele cred]si cand sunt cuv mai lungi le stalceste apoi toata clasa rade si la unii copii [cei ce au ramas un an sau doi] le pune cate un doi in catalog...
Sau domnu` de religie are o frizura si clipeste din ochi parca ar fi femeie.Pe mine m`a scos de la ora dansului de vreo 3 ori afara din cauza ca am ras de privirea sa "intensa"laughing. Si mai sunt multi profi amuzanti, cum ar fi doamna de romanalaughingincearca sa foloseasca jargoane ca noi [unii] si cand le pronuntalaughing. Toataa clasa e pe joslaughing.

9 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Barfesc pe altiprofesori si imita pe alti profesori(asa face profa mea de engleza, o super femeie). Spune totul in fata.Chiar si directoarei!

| Messyhair a răspuns:

Barfesc pe alti profesori si imita pe alti profesori(asa face profa mea de engleza, o super femeie). Spune totul in fata.Chiar si directoarei!

| ambutisare a răspuns:

Glume de 2 bani.

| ambutisare a răspuns:

Glume de 2 lei.

Răspuns utilizator avertizat
| afrodita3333 a răspuns:

Domnul meu de fizica in loc de,, e clar''spune,, ecler''iar noi ii raspundem,, savarina''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proful de educatie plastica si engleza fac mereu glume.
Profa de istorie ne zice mereu povesti amuzante.

| Чернобыль a răspuns:

Profu' de religie si profa de mate glumesc in ora.

| laugh a răspuns:

Profesorii? Amuzanti surprise? Ai zis-o!