| Flavia96 a întrebat:

Ce lucruri as putea face cand ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| Nuvăsufăr a răspuns:

Du-te la patinoar.
Scrie ceva, desenează, sau mai bine, răspunde la întrebări pe TPU şi dă-mi şi fundă.batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Uite-te la filmewinking de ex filme horror, la alea nu te plictisesti devil

| vali1985 a răspuns:

Desenezi,scrii,citesti,te uiti la un film,te uiti la tv,dansezi, asculti muzica, etc.
Bafta!

| sweetylovepink a răspuns:

Te uiti la tv la un film care iti place, stai pe calculator asculti muzica.Daca ai un jurnal scrie in el ce s-a mai intamplat iar daca nu iti poti face unul.vorbeste cu prietenii tai sau iesi undeva. Poti citi si o carte buna sau sa faci vreun sport. sper ca te-am ajutat, fundita?:Xkiss