| unicalone a întrebat:

Va rog ajutati-ma ce sa aleg dintre: stinte sociale economie sau stiinte ale naturii (daca ati putea sa argumentati)

2 răspunsuri:
| alynutzsu93 a răspuns:

La stiinte sociale faci fte mta istorie... la care o sa dai bacu dra in sch scapi de matematica, fizica, chimie parca si biologie nu mai stiu sgr in clasa a 11a si a12a si bineinteles nu mai dai bacu la mate, iar la stiinte ale naturii pot sa te ajt cu orice nelamurire ca si eu sunt tot la astea; faci mate fizica bio chime la greubig grin acum daca vrei sa mai stii ceva da-mi msj...

| Zupy a răspuns:

Alege stiinte sociale ...credema ca e usor ...si eu sunt tot la profilul astawinking