| zuzulyna a întrebat:

Ce mai faceti?

cel mai interesant rasp primeste o funda `grasa`
pup

6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Imbatranim si ne pare rau!hee hee

| DennyxD a răspuns:

Ascult muzicaa, scriu in jurnal gandurile melewhistling laughing

funda?love struck

| speranata a răspuns:

Ce sa fac uite asc muzicaa si vb cu prietenii am intrat pe TPU sa vad pe cine mai pot ajuta... stiu te plictisestii?

Bine zis o funda grasa
:*
funda?
puppy dog eyes

| anduta160 a răspuns:

Pierd timpul aiurea, tu?

| Agentulx a răspuns:

Fix ce faceam si ieri pe vremea asta.
Pierdeam timpu`

| Ilúzie a răspuns:

Îţi răspund la întrebare, ascult muzică, vorbesc cu prietenii pe messenger, fac teste de logică, beau apă, caut poze, aştept un film, ma gândesc la orele de mâine şi îmi mângâi pisica.
Dacă ţi se pare că fac prea mult lucruri odată, ar trebui să mă întrebi ce fac în timpul zilei, când nu sunt aşa de obosită.