| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai faceti la scoala, la mine in ultimele 2 saptamani unu a reusit sa sparga tabla cu mingea, si sa sparga alte 3 mingi dintre care 2 erau ale celor din clasa a12-a care invata dimineata...

si colegii astia au o ura pe una dintre colege care are o matusa in liceu la secretariat lucreaza si din cauza asta a fost mai avantaja ca noi la majoritatea materiilor, e destul de desteapta dar nici de notele care le are, se vede pe fata ca e ajutata...
si s-au saturat toti din clasa si isi tot bat joc de ea, ii zic "Lavinia neepilata" uneori din cauza ca nu se epileaza ighinal, si ii tot fac astia zile negre, intr-o zi i-au cumparat mai multe aparate de ras roz si i le-au daruit si i le-au pus si in geanta, faza asta s-a intamplat de mai multe ori...
azi o colega i-a luat tamponu din geanta cand ea nu era si in ora cauta disperata dupa el rolling on the floor
in ora urmatoare il scoate colega care il luase si un alt coleg il desface si incepe sa se joace cu el in ora rolling on the floor radea toata clasa, la ora de matematica,
daca ati sti ce circ s-a facut azi la noi in clasa, foarte faina atmosfera rolling on the floor) am ras cu lacrimi, colegu care il luase flutura cu el in pauza dupa un alt coleg si profa nici n-a observat ce avea in mana...circ total, si culmea suntem intr-un liceu respectat as putea spunerolling on the floor

ce ziceti, merita colega noastra asta?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Merita dara laughing
acum depinde si de comportamentul ei, ca daca ii de'aia mareata ca ce note bune are si daca le merita si daca nu, normal ca merita, si pentru aparatele alea de ras trebuie sa se bucure ca si ase ii criza laughing dapoi ce-o facut ase mare minune ca si colegii mei se jucau cu absorbante in ore laughing unu avea in buzunar si s-o dus la tabla si l-a scapat pe jos laughing

2 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Tot. citeam.citeam si ma gandeam ca nu ai de pus o intrebare big grin. Nu, nu merita sa ii faceti asta, daca asta a fost norocul ei sa o aiba pe matusisa la secretariat nu puteti voi sa schimbati mediile ei care credeti ca sunt prea mari. Faza e ca va ofticati ca are note bune si va razbunati pe ea. E prea mult ce i-ati facut, poate chiar avea nevoie de tamponul ala si a stat asa fara sa indrazneasca sa ii ceara cuiva din clasa din moment ce a vazut ce i-ati facut. Iar cu aparatele de ras, ati facut-o de rasul clasei, ganditi-va putin si la ea, cum o fi reactionat cand a vazut aparatele alea de ras la ea in ghiozdan?
E bine ca va distrati dar mai bine nu va mai distrati pe seama ei, mie mi se face mila de ea puppy dog eyes.
Oricum a fost amuzanta intamplarea laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E desteapta, nu comentez, da nu merita mediile care le are sincer...