| Mexy96 a întrebat:

Ce mancaruri si ce bauturi ajuta la eliminarea toxinelor?

Răspuns Câştigător
| lovely1993 a răspuns:

Chifirul e cel mai eficient in acest caz. Dar nu exagerat... Se tine o cura de o saptamana: primele 1-5 zile se maninca doar fructe, apoi 2 zile se bea doar chifir, dupa care le combini citeva zile. Apoi incet revenim la modul normal de alimentatie. Aceasta cura elimina excelent toxinele. Eu am incercat-o si a fost SOOper.

4 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Ceai verde
sau ceaiurile de la fares"organism purificat" se numeste.

| mleeky18 a răspuns:

Pai ceaiurile de sunatoare in specialhappy.

si ca mancare... fara grasimi si multa carne pentru ca stomacul sa nu fermenteze prea mult.Mai mult la gratar si supehappy
Sper ca te am ajutathappykiss

| Deddu a răspuns:

Aloe vera de la life care:)cel maibun detoxifiant:dwww.life-care.com

| iLoveiDeeA a răspuns:

Droguri