| rohax1310 a întrebat:

Ce masaj sa-i transmit unui baiat de "Noapte buna"? Nu e iubitul meu, e un baiat care l-am cunoscut recent si il simpatizez mult. Vreau un exemplu din care sa ma inspir

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Noapte buna, X (numele). Iti doresc un somn usor si vise cat mai placute. Te imbratisez si te pup. Inca o data, noapte buna."

| 50cent50 a răspuns:

Noapte buna, te pwpa amicutza TA:*:*:*:*!

| ionutzzC a răspuns:

Noapte buna!

| rohax1310 explică:

Mesaj*. Ceva mai lung.

| 50cent50 a răspuns (pentru rohax1310):

Noapte bună, somn uşor să visezi un puişor, puiul acela voi fi eu, vreau să mă visezi mereu. De la un mic drăcuşor pentru un mic puişor, noapte bună somn uşor eu pe tine te ador. Soarele s-a stins, luna s-a aprins şi până în zori să visezi cât te ador, Noapte bună puişor. Poate sunt bune... daca iti plac (Eu am incercat, acum depinde de tine ce alegi :*)