| paulthegame a întrebat:

Ce masina ati vrea sa aveti in graj in momentul asta?

Răspuns Câştigător
| Liquor a răspuns:

Sincer.un opel astra clasic, din 2007, negru cu tunning. si mototr de 1.7 smug sau...un smart.
nu cer prea mult.Imi faci tu cadou?smug

| paulthegame explică (pentru Liquor):

Da til asi face dar nu am bani nici de o bicicleta

| Liquor a răspuns (pentru paulthegame):

Ma uit la ceilalti care au rasp la intrebare. si am si eu o intrebare pentru ei.
cu ce l-ar intretine? ambele cerute de ei consuma cu citura.Eu nu cer chiar atat de mult.

| paulthegame explică (pentru Liquor):

Da asa-i dar intrebarea consta ce masina ai vrea sa ai in garaj nu cat consuma big grin

| Liquor a răspuns (pentru paulthegame):

Da.dar totusi trebuie sa te gandesti ca esti roman.si nu`ti permiti sa intretii o masina ca aia si ai face`o praf. in continuare imi sustin ideea.:*.

7 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Mustang GT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A4 din 2011.