| CandyHearts a întrebat:

Ce medicamente pot lua pentru a avea energie? Peste o saptamana am de alergat 2 km in 10 minute si ma simt foarte obosita si am nervoie de ceva care sa-mi dea energie cu efect rapid. sad

Răspuns Câştigător
| Voidwithin a răspuns:

Medicamente nu stiu.
Doar suplimente creatina, cofeina, taurina la care adaugi glucoza.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Medicamentele le iei la indicația strictă a medicului, nu după auz muzical!
Ai nevoie de odihnă.
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic sa te antrenezi sa mananci sanatos si sa te odihnesti. Nu cauta retete miraculoase ca nu gasesti

| Melcul a răspuns:

Ce am citit eu este
-pastile de cofeina combinate cu pastile de taurina.
Cred ca cel mai bun este Vitamax care este recomandat de doctor.

| CartoonN a răspuns:

Bai nu te-as sfatui sa iei medicamente thinking
Poate pe la plafar gasesti ceva pe baza de plante.E mai sigur asa.Incearca sa iti mentii un program al meselor regulat, bea multa apa si odihneste-te.