| shaka a întrebat:

Ce meserie este cea mai avantajoasa si cea mai banoasa pe vremurile astea grele?

3 răspunsuri:
| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Eu am auzit ca o meserie banoasa ar fi daca esti doctor sau dentist, dar fiecare isi alege dupa studii!

| suntserios a răspuns (pentru LoveIsForEverYoung):

Doctor in Romania? Mori de foame, poate dentist cu cabinet privat in rest...

din programare se obtin bani frumosi.

| aaa05 a răspuns:

De viitor este farmacia unde se castiga foarte bine, inginerii software(IT), marketing si management. Este destul de greu sa realizezi o cariera in domeniile astea dar cu munca poti reusi.