| LMAO a întrebat:

Ce meserie vreti sa VA FACETI

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sofer profesionist pe tir.

| Đϋffγ a răspuns:

Make-upbatting eyelashes

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pff,grea intrebare[cel putin pentru mine], nu stiu sigur.Totusi mi-ar placea/as vrea sa fiu Profa de geografie[sau altceva]hee hee, actrita, avocata...
Nu m-am decis inca...
Dar tu?

| madyddd a răspuns:

salut! eu inca de mica mi-a placut sa fiu avocat. si da asta voi fii. tu?

| Grimmjow a răspuns (pentru madyddd):

Madyddd nu stiu cum ai sa ajungi tu avocat daca nu stii sa scrii.

| madyddd a răspuns (pentru Grimmjow):

Buna. Foarte acid ceea ce ai comentat... laughingdar totusi mi se mai intampla sa mai gresesc. ce? tie nu ti se intampla?

| Grimmjow a răspuns (pentru madyddd):

Nu am spus eu ca nu mi se intampla, dar nici nu ma deranjeaza sa fiu corectat daca am gresit happy

| madyddd a răspuns (pentru Grimmjow):

Ok. ma bucur. nici pe mine nu ma deranjeaza. multumesc ca mi-ai atras atentia daca am gresit. happy kiss

| Imonettex a răspuns:

Pai doctor sau jurnalista, daca nu merge cu una o iau pe cealalta laughing