| fatasexisanienormi a întrebat:

Ce nume e mai frumos? andreea sau simona? care va place mai mult si de ce? argumentai. multumesc anticipat. bye!

6 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Simona,mie în general îmi plac numele mai simple, andreea este destul de des, 5 persoane din 10 are acest nume...

| Xtadelo a răspuns (pentru Brâncuşi):

yawn
Eu tot Andreea aleg.

| Brâncuşi a răspuns (pentru Xtadelo):

Oare de ce alegi Andreea? Foarte greu de ghicit, oricum este un nume plăcut nu am spus că îl detent, doar că îmi plac acele nume mai încrucişate... Jasmine şi Estera de exemplu!

| Xtadelo a răspuns (pentru Brâncuşi):

Si mie imi plac numele mai incrucisate ...Jose Armando si Michael Jackson de exemplu!

| Brâncuşi a răspuns (pentru Xtadelo):

Şi astea sunt frumoase, ok dragă Xtadelo ne auzim pe seară, mă pun la scris o zi minunată şi un weekend plăcut în continuare!

| Cosmin1I a răspuns:

Simona clar