| ralucaralu a întrebat:

Ce parare aveti despre facultatea de medicina? Ce ati alege intre medicina si drept?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Medicina

| Zoet a răspuns:

Facultatea de medicina mi se pare prea scumpa. SI macar de-ai castiga o suma acceptabila de bani, dupa cati ani de meidicina ai tras. Dar, asa cu salariul acesta nu faci nimic...Doar de te duci in alta tara, dar si acolo este greu, pana ce te acomodezi cu limba.

Acum totul depinde de alegerea ta. Si eu vroiam sa fac facultatea de medicina, dar m-am razgandit. Cred ca o sa ma duc la Academie, si o sa ma fac politista, depinde cu ce grad ies de-acolo.
Pe curand wave kiss

| myru_6393 a răspuns:

Drept