| Iubibila01 a întrebat:

Ce parere au baietii despre fetele minione? Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| BogdanS a răspuns:

Daca esti o fata inteligenta, frumoasa si placuta (intr-un grup) nu o sa ai nicio problema cu baietii.Rareori baietii tin cont si de inaltime.Stiu o multime de persoane cu inaltime total diferita si care fac si un cuplu.Fa-te placuta de el si nu va conta nici pe departe inaltimea.

3 răspunsuri:
| missoriginal a răspuns:

Eu sunt cam mica de inaltime(1.63)...waiting
Doamne ai fost cam zgarcit cu mine la inaltime.
Dar compensez prin beauty.Mdeah..scuzati modestia
Eu personal admir fetele inalte, au picioare lungi si frumoase dar asta nu inseamna k ma plang de mine.Fiecare cu calitatile si defectele lui.

Răspuns utilizator avertizat
| smecherul71 a răspuns:

Sunt dragute!love struck.