| Pikaciuuu a întrebat:

Ce părere aveți despre Colegiul Național Gheorghe Lazar din București? Am citit multe chestii cum ca ar fi de tot rahatul și sunt mulți fitosi și e foarte lejer, mai mult se petrec orele prin Cismigiu și cafenele, cum ca profesorii nu te învăța și cin doar așa la ore. Mama m-a derutat și acum nu știu dacă sa aleg Lazar sau Cantemir.

8 răspunsuri:
| Beccaaa a răspuns:

Vreau si eu sa merg acolo. Este al 2-lea liceu ca performanta dupa Sf. Sava di Bucuresti si cred ca si din tara.
Sa imi spui si mie cum e daca te duci acolo happy

| Pikaciuuu explică (pentru Beccaaa):

Am pus Lazar prima opțiune, dar nu cred ca intru doar dacă scad mediile.

| Andreea625 a răspuns:

Iti spun o singura chestie atat timp cat inveti nu conteaza la ce liceu te duci asa ca pune mana pe carte :*

| Pikaciuuu explică (pentru Andreea625):

Vin * am greșit aolo. Dana mersii doar ca sunt foarte derutată și mai am doar o noapte sa mă gândesc._.

| Andreea625 a răspuns:

Nu fi derutata... Mama mea mi_a spus exact ce ti_am scris mai sus! Ocupati timpul cu altceva si nu te mai gandi!

| Andreea625 a răspuns:

Si ea e profesoara

| LeeSeol a răspuns:

Alege Lazarwinking Stiu multe persoane care au studiat acolo si toate mi-au spus ca esti un liceu ideal. Se invata bine, se fac tot felul de activitati... Este un alt mod de viata, unul mai bun. Trebuie neaparat sa te duci la Lazar! Acolo vreau si eu sa merg. Daca intri la Lazar trebuie neaparat sa-mi spui si mie cum e big grin

| Pikaciuuu explică (pentru LeeSeol):

M-am hotărât laughing) prima opțiune e o pun Lazar după Cantemir :3 o sa iți zic dacă întru :3