| ElectronicPieces a întrebat:

Ce părere aveți despre rap-ul romanesc?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Imi place rap-ul, apreciez foarte mult versiurile originale. Sunt foarte multi artisti undergroud, mult mai buni decat ceea ce vedem la TV. Din pacate lumea nu stie sa aprecieze marile valori cum ar fi Rappa, BagRap, si multi alti rapp-eri.

Bft!

6 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Undergroundu sa zic ca-i ok.Mainstreamu suge ****.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de ****.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mpăi îmi place Cheloo. :3
Şi atât.

| ShadoWCrist a răspuns:

Depinde.Nu imi plac fake-urile.In general in Romania sunt oameni talentati. Succes! happy

| KilluaZoldyck a răspuns:

N-ascult

| Fatayou a răspuns:

Eu ascult rap romanesc si sunt multumita mai ales de mesajul pe care il ofera.