| PinkSugar a întrebat:

Ce parere aveti am 15 ani si peste cateva luni 16 >>am 1.70 o sa ma ma-i inalt si cam cat? >>>ca nu vreau sa ajung sa nu mai pot purta tocuri >>funda si vot

Răspuns Câştigător
| IceCream11 a răspuns:

La varsta ta, deja inaltimea stagneaza.Nu ai de ce sa iti faci griji! Nu te vei mai inalta cu mult, maxim 3-4 cm.
Eu primesc funda si vot, am nevoie? happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana la vreo 20 de ani mai ai de crescut.

| superdorex a răspuns:

laughing Aici depinde de constitutia ta, de ce fel de gena porti, De regula fetele se opresc din crestere pe la 16 ani iar atunci baietii incep sa creasca si sa se dezvolte! Nu-i nimic intri in echipa de baschet a liceului!