| SoraXD a întrebat:

Ce parere aveti de fetele de 13 ani care au relatii cu baieti de 18 ani.

30 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lipsă de eeducație și dezinteres din partea părinților!
Pa, pa.

| wolder a răspuns:

Hmm,
la 13 ani sa mearga la scoala, sa invete, sa citeasca, sa-si vada de copilarie.
Si aia de 18 care umbla cu d-astea de 13 sunt vai de ei, nu pot gasi o fata pe seama si gandirea lor.
clar ei profita de ele.
Deci, o parere deloc buna. nu-i ok, gandiri diferite, cerinte diferite.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fetite naive.

| BlackheartQueen a răspuns:

Una nu prea buna. La 13 ani, in loc sa puna mana pe carte, le preocupa baietii mai mari cand e evident ca stau cu ele ca sa le prosteasca mai usor.

| Azµre a răspuns:

Ce părere să am, sunt niște landre... dacă la 13 ani le este gândul la ***răi să fim serioși la 20 ce-o să mai facă?

| NuMaContrazice a răspuns (pentru Azµre):

Cancer si alte boli d'astea.

| h3r a răspuns:

Nașpa. Și despre sculă ăla...tot nașpa. Și mai nașpa.

| Felys a răspuns:

Sunt inteligente foc, le bubuie mintea de atata inteligenta

| LordBolton a răspuns:

Anormal, foarte anormal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una buna deoarece sa ne gindim asa cred ca nu fac ele ceva de gneul#...dar pur si simplu discuta si ce aici asa rau nu vad deloc diferenta de ani la parintii mei este de 6 ani si se inteleg foarte bine nu am nimic contra daca baiatul se comporta frumos si fata la fel de ce nu?

| vladutzaM a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ai mei au o diferenta de 7 ani, dar nu au incept sa se intilneasca de la 13, nu e problema in diferenta de virsta, problema este in virsa de 13 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SI desigur ca nu daca ei fac ceva de acord cu Linda bette sa puna mina pe carte dar daca sa discute de ce nu? de ce sa nu fie prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu vad nimic anormal in aceasta chestie, atata vreme cat se rezuma doar la unele chestii, intelegi tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere de impresie, la 13 ani nu au ce face decat sa "se relateze" cu aia de 18 ani, "vai'de copii care nu asculta de parinti "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 14 ani mai zic si eu, devi adolescent, treci prin niste schimbari. La 13 ani esti un copil. Dar crede-ma suntem in 2013. Toata generatia nostra este extrem de matura, are 13 ani dar arata ca de 16. Nu ai ce sa faci, gandesc mai matur unele, altele sunt proaste, le prostesc ei cum vor. Trebuie sa te duca si putin capul. Nu ma mai mira nimic dar mi-se pare aiurea sa ai iubit.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Panarame.

| Dragosdoar a răspuns:

Perfect anormal

| Vi003 a răspuns:

Pai, ce sa cred? Au parintii legati la ochi si le mai trebuie spalaturi in urechi.

| unknøwn a răspuns:

Cu fata n-am nimic.
Sunt uşor de prostit fetele de 20 şi de ani, ce să mai zicem de copilele de 13?
Pot să zic ceva legat de tipu ăla de 18 care face de râs specia masculină şi ar fi mai bine dacă s-ar castra.

Răspuns utilizator avertizat
| xFluing a răspuns:

E complet in regula atata timp cat nu au loc lucruri sexuale intre ei.

| Alisse a răspuns:

Depinde la ce relatii te referi.

| miru20cmrecords a răspuns:

Nu mise pare normal. in primul rand sunt prea mici pentru viata sexuala. in al doilea rand nu merita cu un baiat atat de invarsta.in al treila rand trebuie sa puna mana pe carte.

| Gefox a răspuns:

Nici pro nici contra atata timp cat acea fata nu este influntata de acel baiat.Nu cred ca este vreo problema diferenta de varsta. Daca iubesti pe cineva il iubesti cum este.

| ElyNix23 a răspuns:

Fetele de "treișpe" ani ar trebui să-și vadă de școala lor, nu să umble după băț când nici nu știu să scrie ca lumea.

| vladutzaM a răspuns:

Ca sunt duse rau de tooot.

| costelpopa94 a răspuns:

Aia de 18 + care combină copile sunt niste pedofili văcari care una matură nu se uită la el din mai multe motive precum ori că e prost sau nu e facut pentru asta si copchilele alea suferă de pubertate, perioadă in care vizeaza feti frumosi virili

| anduktz a răspuns:

Sunt niste copile cretine care in loc sa invete sa isi puna tamponu cauta pla... ce crezi ca vrea un baiat de 18 ani de la o copila de 13? iubire? niciodata

| Loewee a răspuns:

Voi criticati fetele alea de 13 ani care daca le-ar oferi o acadea ar fi cei mai buni prieteni!? Ratatii aia de 18 ani sunt cei mai vinovati in loc sa se axeze pe femei ei cuceresc si ei ce le mai accesibil, fetele pana in 15 ani ca peste 15 incep sa gandeasca si ele si refuza sa vorbeasca pe facebook cu unu care incepe : " Ce faci pisi? :* "
Parerea mea, nu sariti acum pe mine. happy

| lovelinusheuu a răspuns:

Sunt naive iar baietii de 18 ani cu siguranta profita de ele.La 13 ani ar trebi sa isi gaseasca alte ocupatii, sau macar pe cineva de varsta lor pentru o "relatie", mai bine zis prietenie.