| EstiIncompetent a întrebat:

Ce parere aveti de intrarea Youtubeului in Romania (evenimentul a avut loc azi)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La prima vedere e foarte bine, dar tocmai la prima vedere astazi YouTube-ul n-a mers niciodata mai prost.

| Own3r a răspuns:

Nu cred ca e o mare diferenta...

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

O prostie, vor doar sa mai stoarca niste bani.

| MicutzaThaPapusha a răspuns:

Eu cred ca este foarte ok!

| SooRa a răspuns:

La inceput m-am gandit " in sfarsit! Romania avanseaza. "
Dar acum imi dau seama ca era mai bine inainte... Cel mai aiurea mi se pare topul muzical.De ce sa iti arate o melodie romaneasca prima, ca si cum ar fi cea mai accesata, cand nu e?!
Apoi, ca nu mai merge bine.Nu pot sa mai ascult sau sa vad nimic. E chiar aiurea.

| BunaciuneaTPU a răspuns:

Naspa.