| kkkmakafull a întrebat:

Ce parere aveti de oamenii care rad mereu? oriunde sunt ei gasesc cv de ras

9 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Unii sunt superficiali, ingamfati, unii sunt prosti iar altii sunt doar aiuriti si rad din orice fara a avea intentia sa jigneasca pe cineva sau sa fie malitiosi. Pur si simplu asa le e firea.

| Kitteny a răspuns:

Buna! Parerea mea e ca uneori sunt amuzanti si te pot molipsi iar alteori devin stresanti si fara pic de umor.Mie imi place sa rad si sa fiu vesela dar asta nu inseamna ca rad mereu. Totul e cu masura. Sper ca ti-a fost de ajutor parerea meaa happy

| MauiNight a răspuns:

O parere buna happy isi iubesc viata, stiu cum sa si-o traiasca, nu se streseaza prea mult, nu ii intereseaza de ce zic ceilalti. Sunt genul de oameni pe care i-ai vrea mai mereu langa tine sa iti inveseleasca zilele mai mult.
Doar cei lipsiti de simtul umorului sunt plictisitori.

Răspuns utilizator avertizat
| MauiNight a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Sa rada ca rad si eu de ei ca sunt prosti ca rad de necazurile mele laughing

Răspuns utilizator avertizat
| violetajustme a răspuns:

In spatele unui zambet poate fi o lacrima ...cu toti se manifesta diferit pentru a ascunde ce au in suflet de fapt! Uneori sunt o companie placuta, alteori nu ating momentu potrivit si ne deranjeaza fara sa vrem. "Oamenii care rad mereu" tine minte exteriorul nu spune multe despre o persoana, daca ai incerca sa aflii ce e dincolo de acel zambet. Pune o intrebare capcana incearca sa aflii ceva si ai sa vezi din "zambetul plin de viata " cum apare un suras de parca nu ai mai cunoaste acea persoana pentru 3 secunde. mimica fetei in momentu in care le pui intrebarea ii da de gol, trebuie doar sa fi atenta la detalii ...nu exista oameni care rad mereu decat oameni care apeleaza la "ras" pentru a trece peste momente neplacute care le aglomereaza gandurile

| rosalinda985 a răspuns:

Poate isi amintesc unii chestii amuzante si le place sa se distreze.Sau poate rad de necazul altuia. Poate vor sa se distreze cineva cu ei.Sunt oameni care se distreaza.

| DedeMeow a răspuns:

Acele persoane doar se bucura de fiecare clipa si incearca sa traiasca viata din plin. Poate unori exagereaza, dar nu e frumos sa vezi pe cineva care este fericit in orice moment?