| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care isi fac selfiuri aproape mereu oriunde s-ar duce?

Răspuns Câştigător
| AnastasiaMariaStacey a răspuns:

Sincera sa fiu mi se pare putin exagerat sa iti faci poze cand mergi la bunica sau la un eveniment important si iti faci poza in baie e chiar penibil.
Dar pe de alta parte e destul de ok cand sti ca ai amintiri cu persoanele la care ti si cu locurile pe care le-ai vizitat.
Un exemplu pot fi chiar eu, imi place sa imi fac poze nu neaparat selfi-uri, dar imi place sa imi fac poze in fiecare loc pe care il vizitez, bineinteles nu la baie sau la toate localurile dar asta nu inseamna ca toate pozele le pun pe Facebook, sau pe retelele de socializare.

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dependenta

| Drimmero a răspuns:

Nu stiu, daca sunt intr-o masura ok nu am nimic cu ele. Sunt unele care-si pun tot felul de poze in oglinda si cu trompeta la vedere.

| R0R0 a răspuns:

Sufera de noua boala -selfita (parca).

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

rolling on the floor tare asta.
Eu credeam ca este selfism.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

A da. Selfita acuta. Trebuie bagata si asta in cartea cu notiuni de patologie laughing

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Clar!

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

Clar laughing

| R0R0 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Mda! love struck

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

Acum am văzut că ai zis și tu " Clar ".laughing Gândim la fel!winking

| R0R0 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Fără doar și poate! laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

Pai normal. Sa nu am eu ultimul cuvant sad

| J0B0MAT a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ai luat și tu argintul! Tareeee

| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nici prea mult, nici prea putin laughing
Mi-a placut mereu argintul. Un alb puternic.
Si nu, nu a fost o competitie pentru argint laughing

| UnBroken2016 a răspuns:

Ce viata plictisitoare si de rahat trebuie sa ai incat iti faci toata ziua poze ca sa iti creasca stima de sine ca nu este vreo persoana care sa iti spuna ca esti frumoasa. Si da zic de fete. Am vazut destule pana acum, fie online sau in viata de zi cu zi. Baieti mai putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prostie.
Dar mai enervant e că-și postează toate failurile posibile cu descriere de rigoare pe rețelele de socializare.