| PisicaNeagra a întrebat:

Ce parere aveti de relatile la distanta? tin?

Dau FUNDITA + VOTURI! :X

7 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Nu pentru ca daca nu mai ii esti alaturi, el o sa se apropie mai mult de alta persoana, pana cand se va indragosti de aceea persoana.

| Angelofdemon a răspuns:

Nea.nu tine...nu sunt bune.iti aduc numai de suferit.si degeaba.winking.

| georgiana14 a răspuns:

Relatiile de la distanta sunt niste lucruri neportivite deoarece iubirea nu mai e iubire ci internet sau telefon eun lucru ciudat iubire a distanta fundA>?

| inesa_4773 a răspuns:

Eu cred ca relatiile la distanta nu sunt trainice si nu aduc nimic bun deoarece o relatie nu consta numai a te vedea o data in citeva saptamini, luni si o relatie nu se poate limita doar la o convorbire pe net sau telefon.Plus la toate relatiile la distanta aduc multa suferinta, durere...relatii la distanta sunt imposibile.

| Crisa_4844 a răspuns:

Nu ştiu dacă ţin sau nu dar DOR.

| Edward_2553 a răspuns:

Parerea mea este ca mrelatiile de obicei nu tin la distanta decat daca este o atractie foarte mare sau daca se vad din cand in cand fara a se certa... oricum este f greu de aceea nu auzim povesti de dragoste de genul

| andreifigo97 a răspuns:

Nu,nu tin